8192 mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead /home/osnovalvivua/public_html/core/DB/Database.php 13 Основа - Педагогічний часопис Львівщини
Logo

ПЕДАГОГІЧНИЙ ЧАСОПИС ЛЬВІВЩИНИ

Logo2
search_left


Проведено семінар відповідальних за організацію моніторингових досліджень

Опубліковано: Четвер, 28 квітня 

min
max

19 квітня 2016 року  проведено семінар відповідальних за організацію моніторингових досліджень  на тему «Використання освітніх інновацій  у навчально- виховному  процесі  опорних шкіл Львівщини з питань моніторингу».  Учасники семінару обмінялися досвідом  впровадження освітніх інновацій  у змісті освіти, формах і методах організації освітнього процесу, науково-дослідницькій та експериментальній роботі, а також   в управлінській загальноосвітнього навчального закладу.

Директори та заступники директорів, що відповідають  за організацію моніторингових досліджень у школах,  домовилися створити методичний збірник, у який увійде  опис  кращого педагогічного досвіду  з питань інноваційної  діяльності у навчальних закладах, що є опорними у нашій області з проблем впровадження внутрішкільного моніторингу. Методист кабінету розвитку освіти Наталія Бобеляк у своєму виступі  наголосила на   вимогах  щодо опису досвіду,  вказала  на недоліки  в матеріалах, що надійшли із опорних шкіл.

Продовженням   роботи  семінару було заняття  на тему «Музейна педагогіка як один із видів освітніх інновацій у загальноосвітньому навчальному закладі», яке провела методист кабінету координації методичної діяльності  Антоніна Калашник. Заняття  завершилося  цікавою і змістовною екскурсією у духовну святиню Львова – церкву святого Юра.

Немає коментарів